• |
ide | kryesore

Vjen në jetë femija i tretë për Kim Kardashian

F1, PaparazziKanye West dhe Kim Kardashian janë sot më të lumturit në botë sepse pas një rrugëtimi disi të vështirë pasi fëmija i tretë u mbajt në bark nga një nënë surrogato, tashmë gjithë familja është qetësuar.

Fëmija ka lindur pak pas mesnate dhe ka qenë Kim e cila ka shkruar: “Kanye dhe unë jemi shumë të lumtur t’ju njoftojmë ardhjen në jetë të bebes tonë të bukur dhe të shëndetshme. Jemi shumë mirënjohës ndaj gruas që e mbajti në bark vogëlushen tonë dhe na bëri dhuratën më të bukur në botë. Falenderoj gjithashtu edhe doktorët e infermierët për gjithë kujdesin e veçantë” – ka përfunduar ajo.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *