• |
ide | kryesore

Vrau studenten, ndërron jetë Aldison Belulaj

Lajme, Të fundit



Ndërron jetë në spital 23-vjeçari Aldison Belulaj.

Një javë më parë ai qëlloi për vdekje studenten e juridikut Ariela Murati 21 vjeç dhe më pas shtiu edhe mbi veten.

Ai qëndronte në koma nga dita e ngjarjes. Sipas mjekëve, Belulaj kishte qëlluar veten në kokë dhe kishte marrë dëmtime të shumta.

 



Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *