• |
ide | kryesore

Policia jep detajet: Kush është personi që u vra sot në Tiranë

Lajme, Të fundit


Policia shpërndau një informacion paraprak lidhur me vrasjen e para pak minutave, pranë Pediatrisë në QSUT. Viktima quhet Devi Kasmi i moshës 41-vjeçare.

“Ne nje rrugice qe lidhet me rrugen Kongresi i Manastirit, ne afersi te Morgut eshte vrare me arme zjarri shtetasi D.K, rreth 40 vjeç.

Jane ngritur pika te shumta kontrolli, si dhe po krihet zona.

Grupi hetimor ne vendngjarje po fikson dhe grumbullon çdo prove qe mund te çoje ne identifikin e autoreve.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *