• |
ide | kryesore

VIDEO nga vrasja para spitalit në Tiranë

Lajme, Të funditKëto janë pamjet e para që vijnë nga vendi ku u ekzekutua me gjashtë plumba 41-vjeçari Devi Kasmi.

Trupi i viktimë është marrë nga një makinë morgu.

Ngjarja ndodhi tek rruga ‘Kongresi i Manastirit’ pranë Pediatrisë, në kryeqytet.

Burime zyrtare nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se atentatorit është larguar me një motor, duke përfituar nga rrugica e errët.

“Ne nje rrugice qe lidhet me rrugen Kongresi i Manastirit, ne afersi te Morgut eshte vrare me arme zjarri shtetasi D.K, rreth 40 vjeç.

Jane ngritur pika te shumta kontrolli, si dhe po krihet zona.

Grupi hetimor ne vendngjarje po fikson dhe grumbullon çdo prove qe mund te çoje ne identifikin e autoreve.” – njofton policia. ©LAPSI.AL Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *