• |
ide | kryesore

Bleona i vë grepin ish menaxherit të Era Istrefit,’Netë të zjarrta na presin’ (FOTO)

F1, PaparazziBleona Qereti duket se nuk harron të gjej kohë për të takuar dhe patriotët e saj shqiptarë. Ajo është takuar me Faton Shoshin në New York me të cilin ka postuar edhe fotografi në Instagram.

Por, pasi ka postuar pikërisht këtë foto në Instagram, Fatoni ka shkruar poshtë fotos: “@bleona po punojm mirë për vazhdim të nejës hahahahahaha, te paska pëlqy po me doket”.

Nuk ka vonuar shumë përgjigja e këngëtares e cila i ka kthyer përgjigje ish menaxherit të Era Istrefit. “@fatonshoshi netë të zjarrta na presin yll!! Se çdo gjë që bën ti is…”, duke e shoqëruar komentin me disa emoji zjarri.

dtrhyu_w45.PNGLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *