• |
ide | kryesore

Ledina Çelo tallet me Elvanën,’Pse playback yllo?'(Foto)

F1, Paparazzi, Slider


Elvana Gjata ka mbajtur një koncert recital në Tiranë më 3 shkurt, me rastin e ditëlindjes së saj, ku ishin të ftuar 100 miqtë e saj më të mirë. Ky koncert u transmetua në formën e një dokumentari mbrëmjen e kaluar në Top Channel, mirëpo këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka hedhur dyshime mbi koncertin e Elvana Gjatës duke supozuar se nuk ka kënduar live.

Teksa po e ndiqte nga shtëpia dokumentarin, Ledina ka publikuar një foto në “Instastory” ku shkruan “Pse playback o yllo”, dhe vendos një ikonë duke qeshur me lot shoqëruar me foton e koncertit të Elvanës.

illo.jpg


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *