• |
ide | kryesore

Tiranë, 25-vjeçari shkon në shtëpinë e ish të dashurës dhe e dhunon, policia e shpall në kërkim

Lajme


Një 25-vjeçar me iniciale A.B., është denoncuar nga ish-partnerja e tij, pasi sipas saj, ai i është futur në shtëpi dhe e ka dhunuar. 22- vjeçarja ka bërë kallëzim ndaj këtij shtetasi, ndërsa materialet i kanë kaluar Gjyakës së kryeqytetit, për një hetim të mëtejshëm.dhune-shqiptar-itali

“Më datë 30.04.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin A.B., vjeç 25, banues në Tiranë, pasi dyshohet se është futur në banesë dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëjetueses S.G., vjeçe 22, banuese me qira në Tiranë. Punohet për kapjen e A.B”, thuhet ne njoftimin e policise.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *