• |
ide | kryesore

Akuza të tjera mbi Kevin Space

Paparazzi, Slider


Policia po heton tre pretendime për sulme seksuale kundër Kevin Spacey. Mes shkurt dhe prill të këtij viti, aktori amerikan u akuzua se ka sulmuar seksualisht meshkuj në Londër dhe Gloucester.

Kjo rrit numrin e akuzave kundër aktorit duke e çuar në gjashtë, 5 akuza për sulm seksual dhe një për përdhnim. Dy nga pretendimet e fundit thuhet se kanë ndodhur në Londër – Ëestminster në vitin 1996 dhe Lambeth më 2008 dhe i treti në Gloucester më 2013.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *