• |
ide | kryesore

Pornostarja jep detaje intime rreth Trump

Paparazzi, SliderYlli pornografik Stormy Daniels, së fundmi ka bërë një deklaratë për Trump.

Dhe sigurisht që kjo deklaratë merr një rëndësi tjetër kur bëhet fjalë për presidentitn e Shteteve të Bashkuara.

Gjatë një interviste për “Vogue”, Stormy ka folur për marrëdhënien e saj me presidentin amerikan në një hotel në Lake Tahoe.Pornostarja ka thënë se seksi me Trumpin ishte si me çdo mashkull tjetër, ndërsa arsyeja pse e ka bërë ka qenë kurioziteti për të ditur sesi ishte Trump në shtrat.
“Sa detaje mund të jap në lidhje me gjërat që kanë ndodhur për dy minuta? Ndoshta jam bujare”, ka thënë ajo.

Ndërkohë, presidenti i SHBA-ve vazhdon ta mohojë se ka pasur një marrëdhënie të çfarëdolloji me yllin pornografik që ka pohuar se në kohën kur ka ndodhur romanca mes tyre, Trumpi ka qenë i martuar me Melania.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *