• |
ide | kryesore

Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë (FOTO)

Lajme, Të funditNjë autobus me turistë çekë është aksidentuar në Llogara.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas me bordurën anësore.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar. Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *