• |
ide | kryesore

(VIDEO) Autobusi përplas dy persona në mes të Tiranës

Arkiva, Lajme, Të fundit
AutobusiNjë aksident ka ndodhur sot afër Xhamisë së Namasgjasë në rrugën e Elbasanit. Siç shihet në videon e postuar nga JOQ Albania, autobusi Green Line i Unazës është futur me te kuqe në vizat e bardha dhe ka përplasur 2 persona.

Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar 2 gra, ndërkohë që shkak është bërë mosrespektimi i rregullave të qarkullimit nga drejtuesi i urbanit. Kjo është e disata herë që urbanët në Tiranë përfshihen në aksidente të tilla.4 Comments

    1. Autobusat e Lalit jane thjesht karroca te vjetra me rrota. Gjendja e tyre eshte sa e rrezikshme teknikisht dhe cnjerezore. Sot tek Unaza nje gruaje e I ra te fiket nga vapa

      1. nuk eshte vetem problemi i karrocave te vjetra. Ne pergjithesi shoferet e ketyre autobuzeve pijne duhan ne autobuz, parakalojne pa sens, apo edhe pijne birre nderkohe qe i japin automjetit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *