• |
ide | kryesore

Babai vret të dashurin e vajzës në Tiranë, historia e dashurisë kthehet në tragjedi

Lajme, Të funditNjë histori dashurie e kthyer në tragjedi. E tillë është ajo e 38-vjeçarit Olsi Lelo (në foto) i cili u vra me thikë nga babai i vajzës që dashuronte. Ngjarja ndodhi të mërkurën në një lokal pranë Unazës së re në Tiranë ku 51-vjeçari Remzi Çaushaj e goditi viktimën me një thikë dhe duke i shkaktuar plagë të rënda. Lelo ndërroi jetë një ditë më pas në Spitalin e Traumës.

Por cili ishte shkaku i kësaj ngjarjeje. Mësohet se viktima kishte nisur një lidhje dashurie me një 23-vjeçare, por kjo kundërshtohej fort nga babai i saj. Ai nuk pranonte Lelon për shkak se ai ishte i divorcuar. Për shkak të kundërshtimit të fortë të të atit, vajza kishte marrë një urdhër mbrojtje nga gjykata. 51-vjeçari e kishte takuar Lelon në një nga lokalet për tu sqaruar, por gjithçka përfundoi në tragjedi. ©LAPSI.al2 Comments

  1. (MIRË SE VINI NË TEMPULL TË DASHURISË MASTER TË VDEKURËS). A po kaloni nëpër vështirësi në jetë, keni nevojë për ish-prapa, magjinë e parave, magjinë e bukurisë, magjinë e kthimit apo çdo lloj magji A doni pasuri, lumturi ose një bashkëshort E.T.C. une jam nje specialiste e lover humbur, une kam ndihmuar kaq shume njerez ne te gjithe boten per te hedhur magji 1. te sillni te dashurin e humbur 2. te fitoni zemren tuaj te dashur 3. te ndihmoni njerezit e vetem per te gjetur partneret 4. te martoheni 5. Tërheqja e dashurise 6 . Problemet e Martuar dhe Divorci 8. Pjesa e Dashurisë 9. Problemi i veshkave të gjitha llojet e sëmundjeve që mund të më kontaktoni në whatsapp me (+2348158911896) Ose më dërgoni me email në: [email protected]

  2. Sektori i ditës së mirë të korrikut:
    Nëse jeni të zhgënjyer nga një magjistar tjetër ose keni nevojë për ndonjë lloj ndihme, unë dua që ju të merrni fjalën time dhe të kontaktoni Dr Ogundele për zgjidhjen e problemeve tuaja të marrëdhënies, sepse ai më ndihmon të kthej burrin tim pas rastit të divorcit dhe ai mund të sjellë përsëri Ish-partneri juaj brenda 24 orëve, ky njeri është shumë i fuqishëm, ai e ktheu burrin tim brenda 24 orëve dhe magjitë e tij janë të padëmshme. Kontaktoni me të në WhatsApp, Telegram ose Viber: +27638836445. Ky postim është një shenjë vlerësimi për Dr Ogundele për mbajtjen e fjalës së tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *