• |
ide | kryesore

(VIDEO) Fluturimet me vonesë, qytetarët shqiptarë të revoltuar në Rinas

Lajme, Të funditDhjetëra qytetarë presin që prej paradites në aeroportin e Rinasit që të nisën drejt Perugias, por nga kompania AlbaWing ende nuk kanë marrë përgjigje se përse është shtyrë fluturime dhe se sa do t’i duhet të presin.

Qytetarët presin prej orësh të revoltuar.4 Comments

  1. Te revoltuar vetem kur i behet kaka!
    Kur hane plehra demagogjike dhe shkojne me vrap ne votime, u shijon

  2. Rrofte””Air Albania’ , si e vetemja shprese qe shqiptaret te fluturojne ne mbare”’Boten, Ja kjo, e keshtu do shkojme drejt europes, vetem me premtimet, mashtrimet, vjedhjet, narkoshtetin, oligarket, qe na i ka bere peshqesh psikopati. Lum si ky popull, me arritjet qe ka eshte me mire te fleje gjume se sa te veproje si popujt e tjere,,,,,,desh e harrova,,, a jemi popull. a kemi horizont per te aredhmen, kur e shohim qe po e vrasin vetem diza kanibale politikane?

  3. Keto vonesat u bene si mode
    Po ministria e transportit, aviacioni civil ca dreqin bejne? Per ca i marrin rrogat ata njerez qe punojne aty ??
    A ka penalitete per kto kompani qe po rraskapitin shqiptaret ?

  4. Te revoltuar? Futjani kot. Aty, ca njerez mund te revoltohen vetem nese ndonjeri thote aty Rrofte Berisha ose Rrofte Rama. Ndersa per vonesat qe iu shkakton kompania e lidhur me shtetin askush nuk ndihet, jam i sigurte!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *