• |
ide | kryesore

FOTO/ Zbulohet skena e Donald Trump në një film pornografik

StilEdhe 2 vjet pas zgjedhjes së tij, shumë bien dakord që Donald Trump është një zgjedhje e pazakontë për President. E çuditshme është gjithashtu që një lider i një vendi të jetë shfaqur në një video porno (Po, po. Trump është shfaqur aty, nëse nuk e keni ditur).

Presidenti aktual i SHBA-ve bëri një paraqitje në një film eksplicit të Playboy në vitin 2000, të zbuluar nga BuzzFeed News. Filmi “Centerfold” bën fjalë rreth binjakeve Bernaola që udhëtojnë në vend në kërkim të një bukuroshi për të gjetur Playmate-in (shok loje) e parë të mijëvjeçarit të ri.

Sipas BuzzFeed, në këtë film ka skena ku femrat shfaqen plotësisht nudo duke pozuar në pozicione seksuale, duke vallëzuar zhveshur, duke prekur veten zhveshur, duke prekur njëra-tjetrën zhveshur dhe duke fërkuar mjaltë në veten e tyre.

Dhe kur shfaqet Donald Trump? Ai shfaqet në skenën ku i mirëpret “shokët” në vizitën e tyre në Nju Jork, duke hapur një shampanjë në limuzinë dhe duke e derdhur atë në logon e Playboy. Ai thotë: “Bukuria është bukuri, dhe të shohim çfarë ndodh në Nju Jork”.

Image result for trump porn movie Image result for trump porn movie Image result for trump porn movie

 

Image result for trump porn movie4 Comments

  1. Ne jeni Edvinin qe ka dale me koqet vare, dhe e beme krieminister,preukupohemi per Amerikanet qe kane mbi 200vjet demokraci o lapsi.

  2. Kto qenkan femra yje… a te lumte o trump… qenke knaq mes tyre t..rrufsha pallen kshu i thon ktij muhabeti

    O zot endrra e cdo mashkulli te kete shansin te rrije me keto super te bukura
    Kto ngjallin te vdekmit. Super te bukura
    Te lumte trump te lumte je me fat shume fat

  3. Kurioz jam, veglat e Sorosit jeni me kete “vemendjen e perhershme” qe keni ndaj presidentit te tanishem te ShBA? Kur ishte ai majmuni hipokrit para ketij, kujtohuni nese i keni bere valle ndonje fleterrufe.

  4. O lapsat e sorosit. Sa lek ke marr o bushat. Apo ta kane futur me aq stil saqe po e bene gratis ? Mbase te kane premtuar ndonje vend ne te ardhmen o 20 vjecar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *