• |
ide | kryesore

Manchester Utd: Solskjaer i mëson hierarkitë, por kileni pankinën i’a merr për pak çaste…

SportMe ardhjen në pankinë të Ole Gunnar Solskjaer ka tjetër atmosferë në kampin e Manchester United, që vazhdon të njohë vetëm fitore. Kundër Reading, në raundin e tretë të FA Cup, ka ardhur fitorja e pestë radhazi dhe tekniku norvegjez duke se ka sjellë pozitivitet dhe ambjent argëtues në Old Trafford, gjë që mund të konfirmohet edhe nga stafeta simpatike e tij me Alexis Sanchez.

Sulmuesi kilen, i zëvendësuar në minutën e 64′ nga Rashford, është kthyer në pankinë ku u ul në vendin e trajnerit. Norvegjezi, me një buzqëqeshje të lehtë, i tregoi se ai ishte vendi i tij e ish-Arsenal shpejtoi të ulej një radhë më tej.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *