• |
ide | kryesore

Bebe Rexha flet për operacionet plastike

Paparazzi, Slider


Bebe Rexha iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të dinin më shumë rreth jetës private të saj.

Një prej ndjekësve e pyet atë se a i është nënshtruar ndonjë ndëhyrjeje kirurgjike, e që përgjigja e saj ishte e prerë. “Jo. Frikësohem shumë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bebe Rexha është “Say My Name”, në duet me David Guettan dhe J Balvin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *