• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Lulzim Basha firmos lënien e mandatit të deputetit

Lajme, Të funditLulzim Basha hedh firmën për lënien në mes të mandatit të deputetit.

Kreu i Partisë Demokratike postoi foton e dokumentit të firmosur në rrjetet sociale duke u shprehur: “Nuk ka kthim prapa”.5 Comments

  1. Me duket si tapite qe ndante Enver Hoxha.Ishalla nuk ben proteste ambasada Hollandeze per kete akt shume te cpuar te empacimimit te larte qe ben ky loqe dhe i paafte.Kete veprim ky qelbesire qe shkaterroi nje parti te tere ,duhej ta bente ne parti qe te tjeret te ecnin para dhe te kthehej PD e dikurshme.Po pres tani cunin e Balliut dhe vajzen e Hajdarit qe te djegin me benzine parlamentin.Saliu ka bere gari snajperat qe ja con Bukoshi.Ruani vehten nga keta plehra,nNano iku ne Maqedoni sepse Saliu pushtoi zyren dhe RTSH dhe i coi nje plumb ne zyre Nanos.Mos pyet ,gallate qe do shohim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *