• |
ide | kryesore

Trump ndryshon mendim për Meghan, ‘Po bën një punë të shkëlqyer’

Paparazzi, Slider


Edhe pse Donald Trump e vizitoi Londrën dhe familjen mbretërore britanike për çeshtje të rëndësishme të politikave të SHBA-së dhe Anglisë, duket se vëmendjen kryesore gjatë këtyre ditëve e mori “zënka” që miliarderi pati me Meghan Markle.

 

Edhe pse fillimisht ai e mohoi ta kishte ofenduar ish-aktoren e “Suits”, në intervistën me Piers tha: “Ajo çka ka thënë Meghan është e regjistruar në kasetë. Dhe pasi e dëgjova thashë: Nuk e dija që ishte kaq e keqe. Por nuk e kisha fjalën që ajo është e keqe. Thashë që ishte e keqe me mua. Dhe ende nuk e di pse i ka thënë ato gjëra në drejtimi tim. Por e di çfarë? Ajo po bën një punë të shkëlqyer, shpresoj që ta shijojë jetën.. Mendoj se është shumë e mirë.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *