• |
ide | kryesore

Publikohen mesazhet intime rreth Kevin Spacey

Paparazzi, Slider


Publikohen mesazhe private pikante, gjë që komprometon pozicionin tashmë të vështirë të Kevin Spacey, siç e dimë akuzuar për ngacmim seksual disa muaj më parë.

Bëhet fjalë për ‘kroniken live’ të ngjarjes, me të ngacmuarin e dyshuar i cili përmes celularit i tregonte të dashurës se çfarë po ndodhte kur Kevin Spacey, në një lokal pranë Bostonit, e sulmoi atë seksualisht. Më postë ju paraqesim tekstin duke paralajmëruar se këto janë detaje mjaft të forta:

-“Po me vjen rrotull këtu në lokal, më mori numrin dhe më kërkoi që të dilnim. Mendoj se Spacey është gay”.

-“Po tallesh? Çfarë? Duket sikur po e provon me ty” [ i përgjigjet e dashura]

-“Më ka prekur tek penisi rreth tetë herë. I thashë se kam të dashur”

-“Ej, çfarë dreqin po ndodh?” [ shkruan e dashura]

-“O Zot, po më prek tek pjesa poshtë tek pantallonat. Ndihmë. Është gay. Po më ofron një pije tjetër. Më ndihmo. Kam pirë shumë. Jam i dehur. Ndihmë. Ka marrë në dorë penisin tim. Ndihmë.”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *