• |
ide | kryesore

Shtëpia luksoze e Selena Gomes (Foto)

Paparazzi, SliderShtëpia e blerë nga aktorja dhe këngëtarja e njohur është ndërtuar në vitin 1951 dhe është një shtëpi e stilit tradicional me dyer të stilit francez dhe me vatra të shumta zjarri.

Gjithashtu shtëpia ka një sipërfaqe prej 3188 metra katrorë dhe përbëhet nga 4 dhoma gjumi, katër banjo, kuzhina me një hapësirë të madhe, një palestër dhe një oborr ku në një cep të tij është dhe zona për Barbecue gjithashtu nuk ka si të mungojë dhe pishina gjigande.

Por shtëpia ka pësuar një rimodelim total pas blerjes nga Selena duke e kompletuarat hapësirat me gjëra bashkëkohore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *