• |
ide | kryesore

TikTok sheh më shumë se ç’duhet nga Bebe Rexha (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider


TikTok është padyshim rrjeti social me “in” i momentin. Sigurisht që dhe Bebe Rexha nuk mund të mos ishte pjesë e këtij formati dhe aq më tepër nudo. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në TikTok në të cilën shihet teksa fillon të vishet ngadalë deri sa veshjet e saj papritmas u zhdukën dhe ajo mbeti e mbuluar vetëm me një kapele.Bebe e nisi videon me një fustan të zi pas trupit, dhe më pas me bikini për të përfunduar me vetëm një kapele që mbulonte trupin e saj.Këngëtarja kishte kohë që nuk publikonte në Tik Tok pasi ka qenë tepër aktive për të mbrojtur kauzën e njerëzve me ngjyrë në SHBA, me protestat që kanë pushtuar gjithë vendin, pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd. Bebe Rexha, në pamje të parë duket ta ketë marë plotësht veten pas lajmit të infektimit të të dy prindërve të saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *