• |
ide | kryesore

Destinacioni preferuar i Princ William

-Instant, Paparazzi, Slider


Princ William ka vendosur të kalojë disa ditë në vendin e quajtur Scilly së bashku me bashkëshorten e tij dhe tre fëmijët e tyre, Princ George, Princeshën Charlotte dhe Princ Louis.

Burime pranë ‘People’ kanë treguar se duka i Cambridge ka zgjedhur këtë destinacion për të pushuar duke qenë se kur ka qenë i vogël e ka vizituar këtë vend me vëllain e tij, Princ Harry dhe mamanë e tyre, Princeshë Dianën.Burime të tjera kanë treguar se William dhe Kate e kanë shijuar vendin duke bërë xhirro me biçikletë në natyrë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *