• |
ide | kryesore

Ish-shoqja e Meghan Markle: Nuk ishte më Meghan që njihja

-Instant, Paparazzi, SliderIsh-shoqja e Meghan Markle ka folur para mediave të huaja për martesën e parë të dukeshës dhe ka ndarë disa detaje.

Para martesës me princin Harry, aktorja ishte e martuar për dy vjet me producentin filmik, Trevor Engelson, me të cilin u nda në vitin 2013. Ndërsa ish-mikesha e Meghan, Ninaki Pridi, ka thënë për mediat amerikane, se Markle gjithmonë ka ëndërruar të martohet, kështu që pas takimit me Trevor, ajo menjëherë pa një mundësi që ëndrra e saj të realizohej përfundimisht.  Ninaki është shprehur për mediat se Markle ishte një aktore në rritje që dëshironte të martohej, ndërsa ai ishte një producent filmi që u shfaq si një mundësi e përsosur.Por,distanca për shkak të punës bëri që Meghan dhe Trevor të grindeshin shpesh duke bërë që Meghan ti kërkonte divorcin dhe kjo gjë e lëndoi Trevor. “Nuk ishte më Meghan që e njihja”, ka rrëfyer Ninaki duke shtuar se ky ishte edhe momenti që vendosi fundin e miqësisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *