• |
ide | kryesore

Nicole Scherzinger shijon pushimet në Shën Luçia me te dashurin

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja Nicole Scherzinger ka shkuar me pushime në Shën Luçia me të dashurin e saj  Thom Evans.

Çifti ka shpërndarë për fansat postime dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tyre, të cilët njëherësh janë komentuar mjaft shumë.Sipas disa aludimeve, Scherzinger është duke provuar të ketë një fëmijë me Thom. Këngëtarja dëshiron të nis një jetë të re me Evans dhe të zhvendosen në Londër për të jetuar.“Askush nuk do jetë i befasuar nëse këta do njoftojnë për fëmijën e tyre në të ardhmen”, ka thënë burimi.“Thom aktualisht jeton me vëllanë e tij dhe çifti janë duke kërkuar për një apartment kur të përfundojë izolimi”, shton më tej ai.

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *