• |
ide | kryesore

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel fotografohen së bashku ( FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider


Aktorët Monica Bellucci dhe Vincent Cassel  kanë një marrëdhënie të mirë pas divorcit. Fotografitë e shkrepura nga paparacët ku janë të dy së bashku në Itali e konfirmojnë këtë gjë.

Monica dhe Vincent qëndruan në Itali  dhjetë ditë më parë, me vajzat e tyre Deva (15) dhe Leoni (10).Ata janë fotografuar në një restorant duke darkuar. Arsyeja e këtij takimi kishte të bënte me  xhirimet e Monica-s dhe vajzës se tyre Deva ne liqenin Como në Itali në lidhje me një fushatë të re për shtëpinë e modës “Dolce & Gabbana”, me të cilën Monica ka bashkëpunuar  në fillimin e karrierës së saj të modelimit, dhe mori pjesë disa vjet më parë në fushatën e diskutueshme për të treguar lidhjen midis modës dhe fesë.Pas xhirimeve, Monica shkoi në Greqi, ku gruaja aktuale e Cassel, Tina Kunakey me të cilën u martua në vitin 2018 dhe kanë një vajzë bashkë, po qëndronte në të njëjtën kohë.Monica dhe Vincent kanë qene të martuar nga viti 1999 deri në vitin 2013.

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *