• |
ide | kryesore

VIDEO/ Bleona Qereti rrëzohet keq pa recipeta në bulevardin e yjeve në Hollivud

-Instant, Arkiva, F1, Paparazzi


Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur. Duke ecur, këngëtarja ka rrèshkitur dhe është rrèzuar në trotuar.

Ajo shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje. Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka.

Çizmet e saj kanë rrëshkitur dhe Bleona u rrèzua. Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan: “Plágosje ne krye te detyres”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *