• |
ide | kryesore

Katy Perry flet për martesën me Russell Brand: Ai ishte interesant

-Instant, Paparazzi, Slider


Këngëtarja Katy Perry ka treguar së fundmi më shumë rreth martesës së saj të parë me aktorin Russell Brand.

Në vitin 2010, Katy dhe Russell njoftuan për ndarjen e tyre vetëm 14 muaj më vonë. Ata finalizuan divorcin në vitin 2012.Artistja amerikane ka folur për martesën e saj në një intervistë për “60 Minutes Australia” .“Unë kisha një sukses të madh në 23, 24, dhe 25 vjec  dhe më pas  takova dikë që ishte interesant dhe stimulues”, kujton ajo. “Ishte si një tornado, ishte gjithçka që ndodhte menjëherë”.Duke pranuar se ka pasur probleme të ndryshme, Perry shton se sfidat kanë qenë gjithmonë pjesë e saj.

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *