• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë në spital ndihmës anestezisti

Lajme, Të funditNjë ndihmës anestezist është gjetur i pajetë në hollin e një spitali privat në Tiranë. Mësohet se M.A., 46 vjeç është gjetur pa shenja jete rreth orës 08:35. Nga vezhgimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune, ndërsa dyshohet se është vdekje natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *