• |
ide | kryesore

Publikohet videoklipi i kolonës zanore të filmit James Bond (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, SliderBillie Eilish ka publikuar videoklipin e saj të ri për kolonën zanore të filmit  “No Time To Die” James Bond.

Billie e publikoi këngën tetë muaj më parë, por videoja shoqëruese u dha premierë këtë javë në prag të kthimit të James Bond  muajin që vjen.Klipi përmban pamje bardh e zi me skena nga filmi.Pamjet kryesisht përqendrohen në romancën midis Bond dhe Madeleine Swann,luajtur nga Lea Seydoux , me të cilën thuhet se agjenti do të martohet në film.Videoklipi pati  reagime pozitive nga fansat te cilet e përgëzuan Billie-n“Ok unë jam dashuruar fjalë për fjalë, është me të vërtetë e mrekullueshme, je shumë mirë që ke hedhur një bombë tjetër, nuk zhgënjen kurrë”u shpreh një ndjekës.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *