• |
ide | kryesore

Chiara Ferragni shtatzënë ,zbulohet gjinia e bebit

-Instant, Paparazzi, SliderPara pak ditësh blogerja italiane,Chiara Ferragni zbuloi se është shtatzënë për herë të dytë.

Përmes instagramit,Chiara postoi një foto të djalit të saj Leo, i cili mban në dorë ekon.Më pas Ferragni ndau në rrjetet sociale edhe videon   kur kishte mësuar vetë lajmin apo edhe momentin kur blogerja u kishte treguar familjarëve.Së fundmi revista  “Oggi”, ka shkruar se cifti janë në pritje të një vajze. Gjithashtu pritet që vajza të vijë  në jetë në muajin mars, muajin kur ka lindur edhe Leo.Chiara dhe Fedez u lidhën në vitin 2016, ndërsa u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2018.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *