• |
ide | kryesore

Gigi dhe Zayn shijojnë darkën e tyre të parë si prindër (FOTO)

-Instant, Paparazzi, SliderGigi Hadid dhe këngëtari Zayn u bënë për herë të parë prindër të një një vajze.

Dyshja e zbuloi lajmin permes rrjeteve te tyre sociale pa zbuluar fytyrën e së voglës si dhe emrin e saj.Së fundmi modelja ka ndarë në ‘Instastory’ disa nga gatimet që kishte përgatitur për Zayn, duke treguar se kjo ishte darka e tyre e parë bashkë pas ardhjes në jetë të vajzës.“Darka e parë e mamit dhe babit. Ajo është në dhomën tjetër, por më mungon dhe tani”, ka shkruar Gigi në postimet në ‘Instagram.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *