• |
ide | kryesore

Bella Hadid ,në një romancë të re dashurie

-Instant, Paparazzi, SliderModelja Bella Hadid po përflet së fundmi për një lidhje dashurie.

Një burim pranë modeles ka pohuar se Bella është në një marrëdhënie me nipin e Jack Nicholson, Duke, 20 vjeç, që nga fundi i muajit të kaluar. Cifti mendohet se kanë udhëtuar së bashku për të festuar ditëlindjen e Hadid.Sipas burimit, Bella dhe Duke u takuan ndërsa aktori ishte në New York.

 1 Comment

  1. ja dhe kjo gjysme-arapka
    sipas tradites me te mire arabe
    qi ci del para burre, grua, kalama ndonjehere edhe gamile

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *