• |
ide | kryesore

Vildane Zeneli: Kam bërë 30 teste për Covid-19

-Instant, Paparazzi, SliderSë fundmi modelja Vildane Zeneli u ka treguar fansave se i është nënshtruar testimeve për Covid-19.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social,Instagram,Vildane ka publikuar nje foto të aparatit testues dhe ka treguar se ka kryer 30 teste për të parë nëse është e infektuar.“Më quani të çmendur, por ky është testi im i 30-të. Po, jam hipokondriake! Kush ishte pranë meje së fundmi është mirë”, ka shkruar Vildane.

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *