• |
ide | kryesore

Amanda Holden :Në shtëpi qëndroj tërë kohës e zhveshur

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Amanda Holden ka treguar së fundmi në një intervistë se i pëlqen të rrijë e zhveshur në shtëpi.


Amanda tregoi se kjo gjë i bezdis shumë dy vajzat e saj të cilat i kërkojnë që të vesh dicka.“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lakuriq?’”- u shpreh aktorja.Ajo foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe u shpreh  se nëse do të vendoste të bënte ndonjë ndërhyrje, nuk do tregonte.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu