• |
ide | kryesore

Selena Gomez, në kinematografi me role kryesore

-Instant, Paparazzi, SliderSelena Gomez është duke shikuar për një rol kryesor në “Dollhouse”, një film horror i vendosur në skenën elitare të modës në New York.

Ajo do të punojë në këtë film, së bashku me Shawn Levy dhe Dan Cohen.Filmi, i përshkruar si një triler psikologjik në frymën e “Black Swan”, është në kërkim të një regjisori, ndërsa Michael Paisley është kujdesur për skenarin. “Përfshirja e Selenës në këtë është shumë emocionuese. Ajo është jashtëzakonisht e talentuar si yll dhe producente”, tha kryetari i grupit ‘Motion Picture’ të STXfilms, Adam Fogelson.

“Bashkimi i Selenës me ekspertizën e Shawn dhe Dan në zhanrin horror do të lartësojë ‘Dollhouse’ dhe ne nuk mund të ishim më të ngazëllyer nga mënyra se si po zhvillohet kjo”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *