• |
ide | kryesore

Anya Taylor-Joy: Nuk ndihem aq e bukur për të qenë në filma

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja 24-vjeçare ka marrë vlerësime kritike për performancën e saj magjepsëse si Beth Harmon në dramën e hitit Netflix, dhe përkundër sigurimit të roleve kryesore në filmat “The Witch”, ajo nuk mendon se i takon Hollywood-it të ashtuquajturat standarde bukurie që gjoja kërkohen për ekranin e madh.
“Unë kurrë nuk kam menduar dhe nuk mendoj se do ta mendoj veten si të bukur”, tha Taylor-Joy për The Sun. “Nuk mendoj se jam aq e bukur sa të jem në filma. Tingëllon patetike, por unë jam disi më e çuditshme”.

Ylli, e cila ishte pjesë e kompanisë së modës ‘Storm Management’ kur ishte 16 vjeçe, gjithashtu zbuloi se ‘me të vërtetë kishte një sulm paniku’ ndërsa filmonte Emman.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *