• |
ide | kryesore

Furgoni me pasagjerë përplaset me automjetin në aksin Librazhd-Prrenjas

-Instant, Lajme, Të fundit


Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të premte ku janë mbetur të plagosur 3 persona, një grua dhe 2 fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në Librazhd, pranë fshatit Vehçan, ku mësohet se një makinë është përplasur me një furgon e për pasojë ky i fundit është përmbysur në rrugë. Të plagosurit janë transportuar në spitalin e Librazhdit dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *