• |
ide | kryesore

Olivia Wilde nis bashkëjetesën me këngëtarin

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja Olivia Wilde së fundmi është fotografuar nga paparacët  duke lëvizur valixhe të shumta nga shtëpia e saj me ish bashkëshortin,aktorin Jason Sudeikis.

Një burim i afërt me aktoren u shpreh për mediat se ajo ka vendosur të jetojë  me këngëtarin Harry Styles në rezidencën e tij në Hollywood Hills. Styles dhe Wilde u fotografuan së bashku në të njëjtën pronë në shkurt.Lajmi se dyshja kishte nisur një romancë nisin pasi ata morën pjesë në dasmën e agjentit të tij Jeffrey Azoff, së bashku.Ditë më vonë, ata u fotografuan ndërsa ishin me miqtë në Santa Barbara, Calif.Sipas mediave thuhet se cifti u takua në xhirimet e filmit të ardhshëm  ‘Don’t Worry Darling’.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *