• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow rrëfen eksperiencën e saj si e infektuar me Covid-19

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja Gwyneth Paltrow së fundmi ndau me fansat experiencën e saj si e infektuar me Covid-19.

Përmes një postimi aktorja tregoi se ka qenë e prekur dhe se virusi i la pasoja si ndjesinë e lodhjes dhe probleme me përqendrimin.“Në janar, bëra disa analiza, të cilat treguan se kisha një nivel të lartë infeksioni në trup. Kështu që u drejtova te një prej ekspertët më të zgjuar që njoh në planet, Dr. Will Cole. Pas kontrollove, ai me shpjegoi se rruga drejt shërimit do të ishte shumë më e gjatë se zakonisht”.Gwyneth zbuloi se gjatë karantinimit është kujdesur që të mbajë dietë me bazë bimore dhe të shmang alkolin dhe sheqernat.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *