• |
ide | kryesore

Këngëtarja zbulon se Zayn dhe Gigi Hadid janë martuar fshehurazi

-Instant, Paparazzi, SliderMikja e ciftit  Zayn Malik dhe Gigi Hadid ka deklaruar se dyshja janë martuar fshehurazi.

Gjatë një video live në instagram, bashkëpuntorja e Zayn,Ingrid Michaelson u shpreh se këngëtari është një ‘person shumë privat dhe tani ai është martuar dhe ka një fëmijë, kështu që ai bën gjërat që dëshiron të bëjë’.Menjëherë pas kësaj videofansat e dyshes kanë komentuar duke i uruar një jetë të lumtur së bashku.“Unë e di që ne kurrë nuk kemi pasur një shans, por tani Zayn është martuar kështu që ëndrrat tona janë shkatërruar. Gjithsesi, e lumtur për Zayn dhe Gigi”, komentoi një ndjekëse. Gigi dhe Zayn ende nuk kanë reaguar pas deklaratës.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *