• |
ide | kryesore

Video virale/ Justin i kërkon Hailey-it të mos e prekë

-Instant, Paparazzi, SliderSë  fundmi në  rrjetet sociale po qarkullon një  video e ciftit Justin dhe Hailey Bieber.

Në video , teksa dyshja po shikonte  ndeshje së bashku, Hailey ledhaton Justin  në shpatulla, mirëpo ky i fundit shihet teksa i thotë ta lërë rehat.Menjëherë pas kësaj modelja  largon duart nga këngëtari. Kjo gjë  është  komentuar shumë nga fansat e ciftit të cilët kanë shprehur irritimin e tyre për sjelljen e Justin ndaj bashkëshortes.

 

 

 

 1 Comment

  1. Justin nuk eshte dhe nga ndonje fshat I skraparit,sepse ata bejne keshtu me grate,por nga ana tjeter shkojne me prostituta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *