• |
ide | kryesore

Maqedoni e Veriut/ Bie nga lartësia dhe humb jetën 24-vjeçari shqiptar

-Instant, Lajme, Të funditNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin fqinj, Maqedoni e Veriut, ku një 24-vjeçar shqiptar, duke punuar në ndërtim, ka humbur jetën.

Bëhet me dije se i riu Mirjan Kryeziu nga fshati Zdranjsh në Librazhd, ka qenë duke punuar në një lagje të Shkupit, ku ka rënë nga ndërtesa nga ku po punonte.

Ndër të tjera, mësohet se 24-vjeçari është dërguar në gjendje të rëndë në spital, por fatkeqësisht nuk ka arritur që të mbijetojë prej plagëve që kishte marrë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *