• |
ide | kryesore

Gwen Stefani dhe Blake Shelton martohen në fshehtësi

-Instant, Paparazzi, Slider


Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë martuar në fshehtësi.

Sipas “Page Six” dyshja ka zhvilluar ceremoninë e martesësnë fermën “Blake” në Oklahoma. Cifti nuk ka postuar asnjë foto nga festa por në fotografitë e shkrepura nga paparacët t shihen të ftuarit në dasmë, ambjenti dhe dhuratat për këngëtarët.

 

Image

 

Image

 

Image

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *