• |
ide | kryesore

Halle Berry: Unë jam dëshmi se industria e filmit në Hollywood po ndryshon

-Instant, Paparazzi, Slider


Aktorja Halle Berry ka folur së fundmi për industrinë e filmit në Hollywood.

Përmes rrjetit të saj social , Twitter , Halle ka hedhur poshtë zërat se pasi mbush moshën 40 vjec karriera jote si aktore mbaron.”Dikur thuhej se karriera jote mbaron në moshën 40 vjece ose duhet të presësh derisa të kalojnë disa vite dhe të luash rolin e një gjysheje”, u shpreh aktorja.Më pas ,Berry deklaroi se  është dëshmi se situata në Hollywood ka ndryshuar pasi ajo mori rolin e një luftëtari MMA në moshën 54 vjec.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *