• |
ide | kryesore

Vetëvaret në banesë 53-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, LajmeNjë ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë këtë të hënë. Burime zyrtare të policisë, bëjnë me dije se shtetasi R. A., 53 vjeç ka varur veten në banesën e tij në Rrugën e Kastriotëve.

Dyshohet se viktima vuante nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *