• |
ide | kryesore

Monica Belluci: Nuk kam frikë nga plakja

-Instant, Paparazzi, Slider


Aktorja e njohur Monica Bellucci ka pozuar së fundmi për kopertinën e revistës ‘The Sunday Times Style’.

Në një intervistë për revistën, Monica rrëfeu se nuk ka frikë nga plakja, përkundrazi, e pranon këtë proces të pashmangshëm.”Ka kaq shumë gra që ndjehen të lira të plaken ndryshe.Unë kam qenë gjithmonë një grua me kthesa, kurrë shumë e hollë, kjo është natyra ime. Dhe dua të plakem në një mënyrë paqësore. Kur jemi të rinj kemi bukuri djallëzore, e cila është krejtësisht e natyrshme, por  jeta vazhdon dhe se duhet të përballemi me pleqërinë”, u shpreh aktorja.Bellucci foli gjithashtu edhe për vajzat e saj dhe marrëdhënien me ish-bashkëshortin Vincent Cassel, me të cilin u divorcua në vitin 2013.

https://www.instagram.com/p/CXHA4SBgyRb/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d2164ab7-4628-4a1c-8618-8074d14993ab


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *