• |
ide | kryesore

Olivia Wilde flet për lidhjen me këngëtarin e njohur: Jam më e lumtur se kurrë

-Instant, Paparazzi, SliderAktorja Olivia Wilde ka folur së fundmi për lidhjen e saj me këngëtarin e njohur Harry Styles.

Në një intervistë për ‘Vogue’ , aktorja u shpreh se ndihet më e lumtur se kurrë. “Është padyshim joshëse dëshira për të korrigjuar diçka të rreme. Por unë mendoj se ajo që kupton është se kur je i lumtur, nuk ka rëndësi se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Gjithçka që ka rëndësi për ju është e vërteta, çfarë doni dhe kë doni.”“Në 10 vitet e fundit, si shoqëri, ne i kemi kushtuar shumë më tepër vlerë opinionit të të tjerëve sesa njerëzve më të afërt me ne. Unë jam më e lumtur se kurrë. Dhe jam më e shëndetshme se sa kam qenë ndonjëherë, është thjesht e mrekullueshme ta ndjesh këtë”, deklaroi ajo. Wilde nisi romancën e dashurisë me Styles dy muaj  pas ndarjes nga aktori Jason Sudeikis.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *