• |
ide | kryesore

Tiranë, mbesa gjen gjyshin pa jetë në banesë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditNjë 59-vjeçar është gjetur i vdekur në banesë ditën e sotme në Tiranë. Ka qenë ora rreth 13:45 kur në shtëpinë e 59-vjeçarit në Babrru ka shkuar mbesa që ka konstatuar gjyshin me inicialet Sh. Z. të vdekur. Jetonte i vetëm. Policia njofton se nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjesLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *