• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow flet për partneren e ish bashkëshortit : E dua shumë

-Instant, Paparazzi, SliderGwyneth Paltrow ka habitur së fundmi fansat me deklaratën e saj për partneren e ish bashkëshortit, Dakota Johnson.

Përmes rrjetit të saj social,Instagram , aktorja iu përgjigj pyetjeve nga ndjekësit e saj.“A e do Dakota Johnson?” pyeti një fans, të cilit ajo iu përgjigj: “Shumë”.Dikush tjetër e pyeti  nëse mund të vazhdoni përparapas përfundimit të martesës. “Oh, absolutisht . Është një mundësi e shkëlqyer për të qenë të pamëshirshëm me të vërtetën se kush jeni, çfarë dëshironi dhe çfarë meritoni”, u shpreh Paltrow.Gwyneth dhe Chris u divorcuan në vitin 2014 pas 10 vitesh së bashku . Pas divorcit, aktorja u martua me producentin Brad Falchuk .

Gwyneth Paltrow 'Very Much' Loves Dakota Johnson, Says Divorce Is a 'Great Opportunity' for Self-Discovery

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *