• |
ide | kryesore

`Shtëpia e Lirisë` prezanton kandidatin në Dibër

-Instant, Lajme, Të fundit


‘Shtëpia e Lirisë’ ka prezantuar sot kandidatin e Dibrës, Premtim Kryemadhin.

Në këtë takim morën pjesë dhe ish-deputetët, Sherefedin Shehu, Bedri Hoxha dhe Roland Keta, ish/ kryetari i Bashkisë Ilir Krosi, ish/ kryetarja e LDG Dafina Muda.

Mijëra qytetarë në rrugë kanë pritur ish-liderin e demokratëve Sali Berishën, duke i uruar fitore.

Ndërkaq, në sallë ishin të pranishëm qindra qytetarë, duke treguar mbështetjen e tyre për ‘Shtëpinë e Lirisë’.


1 Comment

  1. Sali krimineli do i fitonte te gjashta bashkite po te kishte vene emrin e koalicionit ” Shtepia e Argites”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *